Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.04.2015, 07:26   #1
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,682
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Miasteczko

Cytat:
Napisał MsAnonymous
Poza tym, jestem chyba jedyną w tym temacie osobą która rzeczywiscie lubi jego fryzurę. XD
Uff! xD Nie jestem sama
Ewolucja... Ale zauważ, ile jest w tym życiowej prawdy - najpierw młodzież spotyka się w barze ze znajomymi zamiast się uczyć, a potem, gdy im życie przestaje być miłe, bo się nie uczyli w młodości, wracają tam, by utopić smutki xD
Cytat:
Myslałam, że może ktos wreszcie w twojej relacji wygra z nowotworem, ale o ile dobrze wyczytałam z pomiędzy linijek - olała leczenie całkowicie, po prostu żyła szczęsliwie z rodziną?
Pani Hoss, która zdawała sobie sprawę z tego, że nie wystarczy im pieniędzy na całkowite jej wyleczenie, poniekąd pogodziła się z myślą o rychłej śmierci (chociaż jak tylko się dało przedłużała dni swojego życia - nie zrezygnowała z terapii, ale ona dawała jej niewielkie szanse na wyzdrowienie) i starała się cieszyć życiem ;]
Cytat:
Szukasz partnera w Nieznanowie? Idź do klubu
Psst, zależy na jaki czas ten partner - czy na jedną noc czy na całe życie
Cytat:
Napisał Annetti
A i jego przemowa wymyślona naprędce jest bardzo fajna i myślę, że zabrzmiało to zdecydowanie szczerzej niż gdyby powtórzył to, co sobie już wcześniej ułożył
Zgadzam się z Tobą
Cieszę się, że te nietypowe oświadczyny przypadły Ci do gustu
Cytat:
Nie muszę chyba wspominać, że ślub wyszedł wspaniale?
Prościej będzie Ci po prostu napisać, kiedy ślub nie będzie wspaniały (coś innego!) Ale dla mnie osobiście niektóre zaślubiny są bardzo niezwykłe mimo że np. pan i pani młoda nie są moimi ulubieńcami Tak było ostatnio w przypadku Herberta Wolff i Eliny Graczyk. Mam nadzieję, że za jakiś czas pochwalę się zdjęciami :>
Cytat:
Ooo, siostry Urzędnik :> Co u nich? Szczęśliwe są?
Amanda i Walenty spodziewają się pierwszego dziecka, więc są bardzo szczęśliwi U Anety bez zmian xD Ale do końca kwietnia skończę rundę i zajrzę do nich - Wujkom urodzi się córeczka, a Aneta się zakocha w swoim sąsiedzie i pójdzie na studia
Cytat:
Chcesz mi powiedzieć, że mój plan nauki w maju może nie wypalić?
Obawiam się, że tak
Cytat:
Wyspa Królowej Melanii i Nigdzie to, to samo?
Nigdzie jest biedniejszą dzielnicą na WKM (sama dość niedawno to sprecyzowałam), ta zaś podlega pod Nieznanowo.
Cytat:
Kazik Trochę przypomina mi Kryspina Jagódka
To przez fryzurę
Cytat:
Musiałaś mieć kolorowy zawrót głowy przy takim przedszkolu
Oj, miałam xD
Cytat:
Czyżby Hossowie próbowali przejąć władzę w Nieznanowie, skoro ich tyle będzie?
Nie, nie Hossowie
Cytat:
która pewnie postanowiła upolować nowego, bogatego sima
Samego Oliwera Krafta!
Ale już są po rozwodzie xD
Cytat:
Pozdrów Oliwkę Burk ode mnie!
Dziękuję, przekazałam ^^
Cytat:
Czyżby Wawek zdradził Larysę?!
Owszem A jakie kłopoty z tego wynikły! xD W sumie mogłabym napisać biedny Wawek :<
Cytat:
Znając ostatnie szczęście Hossów, to rodzinka powiększy się o nowego członka rodziny
Awww

Dziękuję Wam
A reszcie się przypominam
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.04.2015, 15:55   #2
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Miasteczko

Mam małe zaległości, ale już nadrabiam

Andżelika to piękna simka! Szkoda, że zachorowała I trochę nie rozumiem zachowania Michała. Dla mnie bardziej naturalne by było gdyby od razu poleciał do szpitala, a nie wynosił śmieci i odrabiał lekcje...
Katia jest śliczna, omamusiuboska Hirek i Michał rzeczywiście nie są na pierwszy rzut oka do siebie w ogóle podobni, ale jak się spojrzy na to zdjęcie to są jak dwie krople wody! Fajnie, że ojciec przyjął syna, w ogóle chociaż jakiś promyk radości się tutaj pojawił Szkoda tylko, że się tak od razu odciął od przeszłości, przecież można było połączyć i jedno, i drugie...

Cudowna rodzinka z tych Adamów!
Tylko znowu ta fryzura
Ehhh, jakoś te Twoje simy nigdy się nie mogą dogadać ze sobą Dla dziecka też chyba lepsza jest jakaś bardziej klarowna sytuacja, a nie takie niewiadomo co. No przynajmniej tym razem Adam z Adą się na coś konkretnego zdecydowali. Ślub uroczy, jak zawsze Mam nadzieję, że już im mieszać nie będziesz, przynajmniej nie za mocno

Jaaakie długie nosy mają ci wszyscy Hossowie!
Aczkolwiek bardzo spoko wyglądają
Dobre geny mają w tej rodzinie, bo dzieciaczki urocze
Nie jak u mnie
Od początku mi się ta Jola nie podobała, coś za gładko im poszło. Szkoda tylko, że Kazik też stchórzył, słabo trochę :c I jeszcze do tego Grażyna, cała rodzina się rozleciała Widzę, że bliźniaczki prawie jak te od Przyjemniaków z Miłowa, jedna mroczna, druga słodka Tylko dlaczego Anita wchodzi drugi raz do tej samej rzeki? Nic dobrego z tego nie będzie...

Ahhh, aż jakoś nabrałem ochoty żeby sobie pograć :3
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023