|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 348
Reputacja: 10
|
Dziękuję za komentarze
. Przepraszam za taką krótką historię, ale na razie się wprawiam i chcę wiedzieć czy w ogóle ktoś to będzie czytał. W następnym poście postaram się żeby zdjęcia może były mniejsze to strona będzie się szybciej ładować i będzie to lepiej wyglądało. @Diana dzięki za sugestię myślę, że zrobię jej tą operację bo to naprawdę kiepsko wygląda, a jak dzieci odziedziczą po niej te usta to już się ich nie pozbędę
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|