|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
|
![]() ![]() ![]() Tylko wszystko się rozchodzi o to czy miała rację czy mafia chciała, żebyśmy myśleli, że tak było. Chyba, że czuli w niej jakieś ogólne zagrożenie |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,201
Reputacja: 39
|
Myślę, żemafia po prostu odstrzeliła potencjalnie aktywnego ucznia, tj. ostatnio szybko odstrzelili Pinka.
__________________
![]() |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|