|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,201
Reputacja: 39
|
Mery została wskrzeszona
Ale jak? ![]() Co do głosowania, to zagłosowałam na Speca, na razie nie mam żadnych konkretnych podejrzeń, a on mi najbardziej na mafioza pasuje. Co do Bjork nadal przekonana nie jestem, tak samo do Kędzi.
__________________
![]() |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 527
Reputacja: 14
|
Też się zastanawiałem, ale jak dla mnie to mafiozi chcą wywołać u nas maid f*ck'a. Bo nie ukrywajmy, ja po odczytaniu posta byłem w szoku.
Co do oddawania postów na mnie, no cóż. Kolejnego tłumaczenia wyciągać nie będę bo to raczej zbędne, ale cóż. Zawiedziecie się. |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|