|
|
#38 |
|
Archeolog Renesansu
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Wariatkowo✬
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 191
Reputacja: 14
|
W trójce można sprzedawać tylko konie(w ośrodku jeździeckim)i małą zwierzynę (przez ekwipunek).Koty i psy możesz tylko oddać do schroniska
Ostatnio edytowane przez Nina14! : 31.08.2015 - 07:14 |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|