Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2016, 17:20   #1
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Zamek nadal piękny
Podziwiam Cię za ten recolor łóżka, to chyba jedne z gorszych rzeczy do recolorowania w jedynce (podobnie jak szafy na ubrania, kiedyś zrobiłem jedną i przysiągłem sobie nigdy więcej ), bo nie dość, że mają 6 kratek (razy 4 możliwe widoki) to jeszcze trzeba zrobić wersję niepościeloną i wszystkie animacje, zresztą pewnie sama dobrze wiesz Przyczepiłbym się tylko do tych koników dla dzieci, nie są do końca średniowieczne
Pochwalę się, że prawie zgadłem co budujesz po tej sugestii Najpierw myślałem, że to ta tawerna, o której wspominałaś, ale potem skojarzyłem połączenie tych schodów ze stołem
Druga parcela już trochę mniej mi się podoba. Przede wszystkim nie gra mi tutaj coś z bryłą. Parterowe budynki jakoś mi nie pasują do zamkowego stylu. A w łaźni zmieniłbym podłogę i pokrycie ściany na jakieś drobne, bardziej "arabskie" kafelki. Ale pomysł sam w sobie świetny No i wersja z trawką o wiele ładniej się prezentuje
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2016, 18:23   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,546
Reputacja: 49
Domyślnie Odp: Paździoch Tworzy okolicę 8

Mostek przy zamku był fajny, ale ta kamienna droga też daje radę.
Jarogniewa - piękne imię.
Nowa parcela również mi się podoba, zwłaszcza łaźnia jest super. Ach, no i z dodatkową zielenią budowla wygląda zdecydowanie lepiej - kamufluje tę jedynkową trawę, która zawsze wydawała mi się jakaś zszarzała.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023