|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To była tylko zwykła "zabawa" twórców. Większość wspomnień simów są wręcz absurdalne (brak "rozpocząty dobry/zły etap życia bla bla"). Przykładem są więzy rodzinne tego kosmity, Technika, albo Zapylacza, nie pamiętam. Przecież nie da się zrobić kosmitów w rodzinie kosmita/kosmitka przez wiele pokoleń*.
I także nie da się robić bara-bara z kosiarzem. *Wiem, wiem... jakby ktoś się postarał to mogłby, ale nie obeszło by się wtedy bez interakcji kosmita/sim. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a ja ostatnio facetem flirtowalem ze strazakiem ale to szczegol... :lol:
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a ja flirtowalam z opieka spoleczna
tylko ze zamiast imienia i nazwiska mialam na telefonie opieka spoleczna
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
heh to normalne
szkoda że nie można flirtować kiedy są w pracy ( tylko rozmawiaj )
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|