|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jest droższa..bo tak i już
A taki temat już był..albo post czyjś..Co do działek własnie...nie maza bardzo nic ciekawego w tych w abrakadabrowie.... Jedyne co słysząłam..mieszkając tam mozna po jakims czasei dostac nowy składnik..smród trolla...ale czy to prawda...nie wiem
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|