|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
heh, zawsze możesz poprzez lustro zmienić fryzurę i makijaż, żeby odróżnić od siebie dzieci. |
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ssparow, nie tylko u Ciebie tak jest. Fakt, że nie zawsze, ale u mnie też zdarza się, że dziewczynki są identyczne. To podobno dlatego, że twórcy chcieli, żeby dzieci były jak najbardziej podobne do rodziców i występują takie oto efekty uboczne
Ja robię tak jak mówi Rainne - zmieniam fryzury i makijaże, to działa
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Zastosowali "DNA" i teraz ma być upodobnienie do rodziców, no i jest, tyle że ajk się ma więcej niż 3 dzieci to jest piękna KLONIARNIA. 'rainne' ma rację, zmiana fryzury, ciuszka i makijaż zmienia postacie nie do poznania.
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja se w simsach nie radze z jednym dzieciakiem, co dopiero z 3-ma !! A co do Raz chłopiec raz dziewczynka to nie wiem... w dwóch rodzinach miałem po jednym chłopcu :-/ Tej, właśnie zauważyliście że zmiana koloru włosów nic nie daje? i tak dzieci będą miały pierwotny kolor włosów
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
u mnie jest tak ze zawsze sie rodza goscinki tylko raz w rodzinie mojego brata urodzil sie chlopak...
|
|
|
|
#7 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Mam już plan na Ofelie, ma bachora (chłopca) jak trochę podrośnie to chcę diewczynkę. |
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|