Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2004, 13:07   #1
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Już wcześniej pisałam, że nie mogę pojechać do żadnej parceli publicznej w Miłowie, za to sprawdzałam w Dziwnowie i tam jest OK. Simy docierają do miasta bez problemu. Nie byłam w Weronie ale tam pewnie też wszytsko dobrze (tymi dwiema okolicami w ogóle nie gram).
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2004, 15:10   #2
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
Już wcześniej pisałam, że nie mogę pojechać do żadnej parceli publicznej w Miłowie, za to sprawdzałam w Dziwnowie i tam jest OK. Simy docierają do miasta bez problemu. Nie byłam w Weronie ale tam pewnie też wszytsko dobrze (tymi dwiema okolicami w ogóle nie gram).
Zlokalizuję te pliki, sprawdzę co się modyfikuję i przęślę Ci je. Nie wiem, czy zdążę dzisiaj o jakiejś przyzwoitej porze, ale jutro rano powinno być gotowe. Dam znać na PW.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2004, 18:32   #3
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Dziękuję MarekS! Byłabym bardzo wdzięczna.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2004, 00:01   #4
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Czy ktoś jeszcze ma taki sam problem czy to tylko na mnie trafiło?
Nic nie pomaga...ech... :1smutny:
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2004, 21:18   #5
Primek111
Guest
 
Postów: n/a
Cool Hm........

Mam sporo znajomych, którzy mają TS2, ale żadnemu takie cos się nie przytrafiło i mi zresztą też, masz orginalne czy piraty? Jeżeli masz orginał to pozostaje przeinstalować i wszystko... Tye..... Mam nadzieję że odpowiesz mi czy masz orginalne czy purata a jeżeli nie chcesz tu to możesz na prywatnej wiadomości
narazie!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 00:14   #6
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Primek111
Mam sporo znajomych, którzy mają TS2, ale żadnemu takie cos się nie przytrafiło i mi zresztą też, masz orginalne czy piraty? Jeżeli masz orginał to pozostaje przeinstalować i wszystko... Tye..... Mam nadzieję że odpowiesz mi czy masz orginalne czy purata a jeżeli nie chcesz tu to możesz na prywatnej wiadomości
narazie!!!
Tutaj akurat nie ma najmniejszego znaczenia. czy jest to oryginal czy nie. =>kl@udiaa<= zgłosiła problem najprawdopodobniej wtedy, gdy było juz "po ptokach" - czyli gdy błąd już sie utrwalił.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2004, 20:15   #7
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem dlaczego tak zależy Ci, Primek111, żebym powiedziała Ci czy mam orginal czy pirata...? Ale loosss mam orginał i co z tego! Zastanawiam się czy warto dawać za to tyle kasy jak non stop jakies problemy. To jest moj 1 powaniejszy problem z TS2 (no... pomijając, że gra mi się tnie jak szalona na jednaj rodzince, musiałam ją wyprowadzić z domku i ponownie wprowadzić, zeby było OK). Z TS1 też miałam wieczne problemy, chociaż również wszystko orginalne. POza tym kompa mam nowego (jest z sierpnia) no wiec sprzet tez nowiutki niczego sobie, a tnie mi się strasznie!
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023