|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
|
Już wcześniej pisałam, że nie mogę pojechać do żadnej parceli publicznej w Miłowie, za to sprawdzałam w Dziwnowie i tam jest OK. Simy docierają do miasta bez problemu. Nie byłam w Weronie ale tam pewnie też wszytsko dobrze (tymi dwiema okolicami w ogóle nie gram).
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
|
Dziękuję MarekS!
Byłabym bardzo wdzięczna.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
|
Czy ktoś jeszcze ma taki sam problem czy to tylko na mnie trafiło?
Nic nie pomaga...ech... :1smutny: |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mam sporo znajomych, którzy mają TS2, ale żadnemu takie cos się nie przytrafiło i mi zresztą też, masz orginalne czy piraty? Jeżeli masz orginał to pozostaje przeinstalować i wszystko... Tye..... Mam nadzieję że odpowiesz mi czy masz orginalne czy purata a jeżeli nie chcesz tu to możesz na prywatnej wiadomości
narazie!!! |
|
|
|
#6 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
|
Nie wiem dlaczego tak zależy Ci, Primek111, żebym powiedziała Ci czy mam orginal czy pirata...? Ale loosss mam orginał i co z tego! Zastanawiam się czy warto dawać za to tyle kasy jak non stop jakies problemy. To jest moj 1 powaniejszy problem z TS2 (no... pomijając, że gra mi się tnie jak szalona na jednaj rodzince, musiałam ją wyprowadzić z domku i ponownie wprowadzić, zeby było OK). Z TS1 też miałam wieczne problemy, chociaż również wszystko orginalne. POza tym kompa mam nowego (jest z sierpnia) no wiec sprzet tez nowiutki niczego sobie, a tnie mi się strasznie!
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|