Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2004, 17:10   #1
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, ciekawe co on robi...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2004, 17:19   #2
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe... ja raz wyjęłam tego starego zielonego i żonę, Jadźkę (z Dziwnowa) i byli poprzekręcani i w ogóle...
A widzieliście, jak Simy ŚPIĄ?? Stopy mają powykręcane i śpią prawie na baczność...
Wiecie, co mnie denerwuje w tym "bara-bara"? To, że potem Simy nagle mają na sobie bieliznę. xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:23   #3
Lewy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tak mocno sie tegowali ze az ich wykrzywilo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:26   #4
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bosz jak zobaczyłam temat to myślałam że znowu chodzi o jakies pytanie np. "Jak doprowadzic do Sexu simów"...a tu...buehehehe super to wygląda, jejtus ta babka ma glowe kompletnie nie w tą strone...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:28   #5
marza4
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hahah dobre spoko zrub jeszcze kilka fotek z róznych stron chetnie pooglądam (nie że by było coś tak z ciekawości)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 17:36   #6
Artusek
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

HAHAHA!!! Malo nie spadlem z krzesla :tu:! Kiedys sam probowalem ich wyciagnac,
ale jakos tak mi nie wyszlo, bo zapadli sie pod ziemie... To chyba ,,Gwiezdny trening Kamasutry"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2004, 18:29   #7
Paddie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amethyst
Wiecie, co mnie denerwuje w tym "bara-bara"? To, że potem Simy nagle mają na sobie bieliznę. xP
Bo jak się ten-tego, to się chyba traci pewne części odzienia, nieprawdaż?

A co do tematu: zdjęcie jest genialne. A nasi ludzie-gumy mogą się schować!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023