|
|
|
|
#1 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
nie wiedziałam gdzie lepiej je zadać, a potrzebowałam szybkiej odpowiedzi... :\ dzięki rainne fajny avek, a jak ty robisz te simki że one tak ładnie sie patrzą w "naszą" stronę? w ogóle ładna simka
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
[QUOTE=donika]
Cytat:
:ashoot:
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
PS omożecie mi z tym dyrciem? Nie wiem co zrobić,bo go eni moeg nadal zaprosic w tej rodzinie..W innej natomiast gdyu przyszedł dyrektor matka chłopaka/ucznia zaczęła z nim gadać o szkole i w ogóle i pojaiwło mi sie u góry po prawej stronei ekranu,,Dyrektor nie ma zamiaru słuchać Twoich nudzących opowieści.'' Próbowałam jakoś to odkręcić i kliknąć na neigo i sie eni dało i znowu u góry się pojaiwło,,Sądze,że ten dom to neiodpowiednei miejsce do nauki''ze zdjęciem tego dyrektora. Wyszedł i znowu mi się nei da w kolejnej rodiznie zadzwonic do neigo...EJ... Co mam zrobić by ten niewychowany,neiusuchany i neidopracowany dyrek wrócił?
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
przyrzadz homara, u mnie poszlo gladko za I razem, zreszta pisałam juz to gdzieś. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Homara robiłam i to spowodowała,że dyrcio uciekła,a w innej rodzinie rozmowa?? PS:Cio do gry to mam wszytsko z nią wporzo. |
|
|
|
|
#8 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
i tak, jeśli dyrektor przyjeżdża, bądź nie i nie pojawia się żadne okienko, to jest to błąd w grze. bywa. i chyba tylko przeprowadzka pomaga. jeśli z kolei pojawia się komunikat, że dom jest nieodpowiedni, chodzi o to, że prawdopodobnie na ogródku jest pozostawiona stara gazeta, a dyrektor śmieci nie lubi poza tym radzę zabierać jacuzzi z dworu, nie wiem czy tylko ja tak mam czy wszyscy, ale kiedy ono stoi na zewnątrz, to również pojawia mi się ten komunikat
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
caly czas tylko "nei" "gdyu" itd... sorry ze nie w temacie ale ja nie znam czeskiego
|
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A ja mam takie jedno pytanie. Po co tak wogóle simy mają iść do szkoły prywatnej? Oprócz tego że mają taką potrzebę i ubranie im się zmienia przy wyjściu to nie zauważyłem zadnej różnicy poza prywatną a publiczną.
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|