Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.01.2005, 17:05   #1
ignis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patenka
A ja kiedyś zapraszałm dyrektora i on przychodził i wogule wszystko było o.k. a teraz jak go zapraszam to on wogule nie przychodzi
Ja miałam tak samo, głupio, po raz pierwszy przylazł i był zadowolony, a jak później próbowałam, to tylko mówił, że mu nie odpowiada, a świniak był przyjacielem rodziny!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.01.2005, 18:23   #2
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 778
Reputacja: 10
Post

A ja mam mały problem. W jednej rodzince (chyba Kamasz z Dziwnowa) raz przyszedł do mnie dyrektor, ale chyba spalił się homar czy co innego i po prostu nie zajmowałam się nim. Poszedł sobie. Teraz, kiedy próbuje go powtórnie zaprosić, to pojawia się komunikat "będe o 17", ale nic nie przyjeżdża. Próbowałam już pare razy, ale się nie udło. Dodam, że jak chciałam, aby przyjechała opieka społeczna (adopcja) to także nikt nie przyszedł (może dlatego, że nikogo nie było w domu). Nie chce przeprowadzki, bo mam pare nagród zawodowych...
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2005, 18:25   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lid
A ja mam mały problem. W jednej rodzince (chyba Kamasz z Dziwnowa) raz przyszedł do mnie dyrektor, ale chyba spalił się homar czy co innego i po prostu nie zajmowałam się nim. Poszedł sobie. Teraz, kiedy próbuje go powtórnie zaprosić, to pojawia się komunikat "będe o 17", ale nic nie przyjeżdża. Próbowałam już pare razy, ale się nie udło. Dodam, że jak chciałam, aby przyjechała opieka społeczna (adopcja) to także nikt nie przyszedł (może dlatego, że nikogo nie było w domu). Nie chce przeprowadzki, bo mam pare nagród zawodowych...
ale jednak przeprowadzka, to jedyne w tym wypadku rozwiązanie, neistety. a nagrody zawodowe, możesz wziąć poprzez ściągnięcie hacku z modthesims2.com
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023