|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem? | |||
| Tygrys |
|
16 | 50.00% |
| Z któryś małp |
|
3 | 9.38% |
| Koń |
|
2 | 6.25% |
| Zebra |
|
4 | 12.50% |
| Lew |
|
3 | 9.38% |
| Zółw |
|
0 | 0% |
| Niedzwiedź brunatny/Polarny |
|
0 | 0% |
| Lampart |
|
4 | 12.50% |
| Nosorożec |
|
0 | 0% |
| Wilk |
|
5 | 15.63% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ej, a czy ten program Kong nie mieszał w plikach gry? Jeżeli nie to podajcie stronkę ^^ zassam sobie ^^.
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
Czas nieco odkurzyć topic bo właśnie dziś! Tak dziś! Można zakupić drugą część tej boskiej gry!
Chociaż dziś była taka jakby przyspieszona premiera to sam gry jeszcze nie posiadam , ale mój smutek trwać będzie do jutra :], bo jutro przyjedzie do mnie pomarańczowy żuczek z poczty polskiej z przesyłką do mnie . Aaaach no i będzie katowanie jak nie wiem :]. Osobiście bardzo długo się zastanawiałem jakiego chowańca wybrać, krowe, lwa, wilka, małpe czy tygrysa*? Doszedłem do wniosku, że wezme krówke...bo ona tak ślicznie wygląda ^^ (a szczególnie w dobrym charakterze ). Tygrys jest dostępny tylko w wersji kolekcjonerskiej...ale także może być dostępny i w zwykłej ^^. W sieci już został wypuszczony jakiś na to patch, który został zrobiony przez jakiegoś amerykanina. Ostatnio edytowane przez Osioł : 11.10.2005 - 21:32 |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: 06.09.2005
Skąd: Tarnów
Wiek: 36
Płeć: Mężczyzna
Postów: 36
Reputacja: 10
|
Oh-ah taki temat a ja go przeoczylem? Admin strony o B&W na Gry-Online? No nieee
![]() B&W wymiata ;] Szkoda tylko ze druga czesc nie pogram :/ Eh, dajcie mi nowy sprzet ;]
__________________
Retired |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Taaa...podpisuję się pod to, co powiedział SO. Także chętnie bym sobie pograła w B&W 2 ... ale mój komputer to taki grat, że dwójka nie ruszy <lol>
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja sobie lwiaka wybiore - moje ulubione zwierze i znak zodiaku
a z prockiem to mam taki jak ty- grafike gorsza - bedzie ciezko. teraz zbieram na nowa plye glowna a potem procesto- moj brat kupi monitor lcd a potem moze coz z grafiką zrobie......... jaki jest scenariusz w b&w2? Juz zamowilem w wirtusie ale zapewne przywioza dopiero po weekendzie :/ |
|
|
|
#9 |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
W drugiej części gry bóg (czyli ty) zostaje przebudzony przez jakąś szczerą modlitwe. Po dotarciu na miejsce (czyli po przejściu treningu i wybraniu chowańca) okazuje się, że to była grecka kobieta błagająca o pomoc bo na ich miasto, które w ciebie wierzyło zostało zaatakowane przez morderczych azteków. Ratuje się małą ćwiardke ludu i ucieka się w tej wyspy i przez całą grę prowadzisz ten lud tak aby podbić sojuszników (brutalną siłą lub pokojowo) azteków (japończycy i wikingowie) a na końcu ich samych.
Tak przedstawia się fabuła drugiej części gry. A...radził bym żebyś co pierwsze jak dostaniesz grę zainstalował patcha 1.1 do B&W2, poprawia on parę buraków i takie tam, ale jeżeli tego odrazu nie zrobisz tylko pograsz sobie i dojdziesz do pewnego momentu i dopiero teraz wpadniesz na to by zainstalować patch to stracisz wszystkie save`y i chowańca. |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ok. Dzięki za radę. Już szukam patcha. Własnie czytałem recenzje i musze przyznac ze nie wiedziałem, że ludzie się starzeją. Mam nadzieje że będzie mi chodzilo nawet dobrze.....
PS: Wam też tak szwankuje to forum? |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|