|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
ja mam jeden sposób,który skutkuje:jak Simka jest w ciąży to musi bardzo duuużo jeść....cały czas podjadać...jeść nawet gdy jest tylko trochę głodna.To skutkuje!naprawde!(sposób,żeby mieć bliźniaki
)ps.mi też się ostatnio urodziły bliźniaki,chociaż ich w sumie nie chciałam(chciałam córeczkę...ale nie wyszło...no cóż...teraz mam 2-óch chłopaków mykających po domku )
Ostatnio edytowane przez nika1990 : 22.04.2005 - 21:50 |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ściągnęłam ten program,jak go otworzyć?
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Czasami jak robie maly dom, to wole miec jedno dziecko, lecz nie zawsze jest po mojeje mysli. a tak w ogole to ostatnio moja simka jadla baaardzo duzo w czasie ciazy i jakos urodzila jedno dziecko. wg mnie to tylko traf a nie jakies przepisy. wole miec osobiscie niespodzianke bo czasami jest wtedy ciekawiej. np. gdy oiczekujesz jednego bobasa, a przy pierwszym powiekszeniu brzucha ma strasznie napakowany, czyli beda blizniaki
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
O kurczaczki!:Ja ostatnio zauważyłam ze moja simka ma troche duzy brzuch jak na pierwsze powiekszenie brzucha...to znaczy nie ma strasznie duzego brzucha no ale taki sredni...(moze będą blizniaki ) ale nie jestem pewna
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hmm..jak simka jest w ciazy (blizniaczej) to ma wiekszy brzuch niz w normalnej ciazy???
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Simysia jego nie trzeba otwierac. Musisz go sciagnac i wypakowac do katalogu downloads. I gdy ci sie rodzi dziecko to wybierasz co chcesz miec....
Ostatnio edytowane przez mynia142 : 23.04.2005 - 16:31 |
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Gdzie jest ten Downlads?Nie mogę go znaleść.
|
|
|
|
#8 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
moje dokumenty > ea games > the sims 2 > downloads. |
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ale ja nie mam folderu donwlands ;(
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Heh... moim zdaniem też nie ma żadnego przepisu...
Ja mam jakoś dziwnie ... za każdym razem jak chce dziewczynke to mam chłopca a jak chce chłopca to mam dziewczynke .
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| Gdzie wgrać obraz dziecka | Pałka | The Sims 1: Rozszerzenia | 6 | 29.07.2003 23:52 |