Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2005, 11:48   #1
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Idea ppp

to była chyba nazwa winoroślowy barek winowy czy jakoś tak
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.04.2005, 13:48   #2
ppp
Guest
 
Postów: n/a
Smile Dzięki!

O dzięki wam!
A jakie są składniki do soku przez który sim jest duchem?
 
stare 23.04.2005, 16:24   #3
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

POt ropuch i jeszcze dwie rzeczy ale ich nie pamiętam.Jeżeli już jeden raz ten nektar 'uważyłeś' to powinien byc w księdze kucharskiej jak nie to wrzucaj pieniądze do automatycznej wróżki jak masz szczęście to powinna ci dać przepis.
 
stare 23.04.2005, 19:26   #4
Black Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

pot ropuchy + winogrona + winogrona i masz magiczny nektar - powinien być zielony
 
stare 24.04.2005, 07:33   #5
ppp
Guest
 
Postów: n/a
Grin Dzięki!

Cytat:
Napisał Black Raven
pot ropuchy + winogrona + winogrona i masz magiczny nektar - powinien być zielony
Dzięki wam ale czy są jakieś inne nektary czy ich nie ma?????
Ale i tak dzięki!
 
stare 24.04.2005, 17:46   #6
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Wątek zamknięty !

Witam !

@ppp - Jeżeli założyłeś wątek o piciu soku przez simów, to nie pytaj w nim o to, jak zrobić sok, przez który sim stanie się duchem. Założ nowy wątek i tam zadaj takie pytanie, choć najlepiej byłoby gdybyś troszkę poszukał. Dzięki założeniu nowego wątku, osoba, która będzie szukała informacji o soku, który czyni sima duchem, będzie miała ułatwione zadanie. Na forum będzie większy ład i porządek.

Cytat:
Dzięki wam ale czy są jakieś inne nektary czy ich nie ma?????
Jeśli chodzi o to pytanie, to wydaje mi się, że innych już nie ma. Do tych widocznych w grze dochodzi ten nektar i koniec. Dla pewności poszukaj w tym dziale, lub, w ostateczności, załóż nowy wątek.

Ponieważ temat zawarty w wątku został wyjaśniony, zamykam

Pozdrawiam ! :cl:

Ostatnio edytowane przez PeB : 25.04.2005 - 15:44 Powód: Dodatek
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023