Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.06.2005, 17:11   #1
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

The Crims
Hej, zna ktoś osoby o nickach: mo2men, lamocik, flaczko?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.06.2005, 10:08   #2
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ameretat ja nicka nie podalem wiec moge spac spokojnie

A kto gra w runescape?
To calkiem fajny rpg, chociarz grafika moze zniechecac
www.runescape.com
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 12:29   #3
Nahh
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

gralem w runescape z 3 miesiace, mialem 180k, rune axe, pickaxe i inne bajery, wszystkie questy zrobione dla darmowego uzytkownika(oprocz dragon slayer), przygotowywalem sie do zakupienia membersa na 3 miesiace, ale chyba mi sie odechcialo, rozdalem wszystkie rzeczy małym lvl'om (3-10) i kase tak samo. zostala tylko postac 44lvl. ale gierka dobra, jednak moze sie szybko znudzic jesli nei zakupi sie membersa.

Ostatnio edytowane przez Nahh : 17.06.2005 - 12:34
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 12:56   #4
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Midway, ja gram jako Amethyst1234, możesz mnie znaleźć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 19:19   #5
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja w rsie bawie sie teraz w trenowanie skilli, a potem pojde na wilda na polowanka
Jak dobrze pojdzie to za sciecie 2k yews dostane 600k - kupie full rune i moze jakies cacka Jedna czwarta z tego juz mam
A combat lvl to ja mam 52
Najlepszy skill - woodcuting - 62lvl (a zaraz bede mial 63)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 19:25   #6
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jaki masz nick?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 19:28   #7
Nahh
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oto moje skille (ale juz nietrenowane przez swoje glupie rozdanie itemow i forsy) ale moze jeszcze zaczne


Ostatnio edytowane przez Nahh : 17.06.2005 - 19:42
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 20:38   #8
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A czy wie ktoś, gdzie można znaleźć to cho***ne "pie dish"?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 21:07   #9
Nahh
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mozna je zrobic samemu z odrobina craftingu, ale kupisz na "rynku" za 10-20gp.
po prostu wejdz do centrum varrock i powiedz "buying pie dish"
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023