|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ostatnio wyprawiałam Simom przyjęcie weselne i oczywiście wszyscy świetnie się bawili gdy po ocenie dobra zabawa zamieniło się w katastrofa nic nie mogłam poradzić bo u mnie każde przyjęcie trwa maksimum 5 minut! Więc co można zrobić w 1 minute do końca imprezy gdy pojawi się Katastrofa?Nic! Więc jak Wy to robicie, że impreza trwa godzinke? Czy to dlatego, że nie mam orginalnych simsów?? No i u mnie może przyjść na przyjęcie tylko 3 osoby! Dlaczego?
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
![]() Fakt, że masz pirata nie wydaje mi się być powodem tego problemu Choć, mogę się mylić... |
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
|
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Piracka wersja moze stwarzac problemy !
Moi znajomi maja piraty i nie moga np. budowac nowych domow Nie wiem jak z imprezami. Wiec lepiej zakupic sobie oryginalna wersje gry i problem z głowy !
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
|
Cytat:
Poszukaj o tym tematów. Już to było omawiane nie raz.A co do przebieraka... To wina braku łatki naprawiającej błędy w grze. Możesz ściągnąć ją tutaj. Ostatnio edytowane przez berata : 27.07.2005 - 17:25 |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To tak,ja zawsze tak robię:
1.Kup stół z jedzeniem,balony, bar 2.Posprzataj simem w domu 3.Zamów barmana 4.Kup konsole do gry,włacz muzykę 5.Zaproś gosci,pogadaj z nimi zatancz i niech se robią co chcą U mnie zawsze to działa ![]() Edit: Kup jeszcze jacuzzie
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Grin ja jak robie impre to tak samo jak w Balandze i zawsze jest świetnie...
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| Jak pozować ? | Hunter666 | The Sims 1: Rozszerzenia | 9 | 30.06.2003 21:38 |