Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2005, 13:52   #1
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

WIdocznie nie sciagasz meshy.Na to wygąda
Musiałabys sprawdzic czy w temacie,czy tamm nie ma wiecej linków albo rzeczy do pobrania
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2005, 13:58   #2
Siekiera
Guest
 
Postów: n/a
Sad :( :(

Cytat:
Napisał Snake Eye
WIdocznie nie sciagasz meshy.Na to wygąda
Musiałabys sprawdzic czy w temacie,czy tamm nie ma wiecej linków albo rzeczy do pobrania

http://modthesims2.com/showthread.ph...t=Gwen+Stefani

to ten link próbowałam dosłownie wszystkiego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2005, 09:17   #3
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siekiera
http://modthesims2.com/showthread.ph...t=Gwen+Stefani

to ten link próbowałam dosłownie wszystkiego
TU masz mesh http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=48073
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2005, 18:54   #4
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Za chinskimi moze zobacz na www.parsimonious.org <-- tam pelno takich "innych" pierdół
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 18:48   #6
Siekiera
Guest
 
Postów: n/a
Grin Super

A może być coś nie z tej stronki bo mi szczerze mówiąc nic na kompie z tej stronki nie odpala żaden ciuch nic nie wiem może to trzeba instalować czy co ??? Już się wkóżyłam

P.S:

Czy wie ktoś jak zrobić ładne i estetyczne foto story na bazie horroru

przyda mi się do tego foto story skin czarnego kota koniecznie z ogonem plase no i japońskie skiny bo nadale chce kombinować co do horroru (the ring - kocie oko taki tytuł )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 19:50   #7
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej a masz na studiach??Jak ni eto mozliwe ze dlatego.
Jezeli masz to moze nigdy nie sciagasz MESHY....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2005, 09:47   #8
Siekiera
Guest
 
Postów: n/a
Wink Mam

Cytat:
Napisał Snake Eye
ej a masz na studiach??Jak ni eto mozliwe ze dlatego.
Jezeli masz to moze nigdy nie sciagasz MESHY....

Mam thesims2 na studiach meshe ściągam i nie wiem co jest nie tak :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2005, 09:56   #9
Snake Eye
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dziwne...aha co do twego linku co podałas:

pobierz to:

http://files.modthesims2.com:81/getfile.php?file=40176
http://files.modthesims2.com:81/getfile.php?file=52803

powinno wejsc.Aha rozpakowywujesz z rara?? ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2005, 10:00   #10
Siekiera
Guest
 
Postów: n/a
Post

.Aha rozpakowywujesz z rara?? ;p[/QUOTE]


A o co chodzi normalnie klikam dwa razy biore select all , potem extrat to moje dokumenty , Ea Games , the sims 2 , dowlands nie wiem czy o to chodzi ???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
smoki i inne skate_wiewiora The Sims 1: Rozszerzenia 4 15.01.2004 17:19


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023