|
|
#20 |
|
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
|
Chciałam wam pokazać córeczkę mrocznego kosiarza
Otóż moja simka (taka zabawa) zawarła pakt ze złem (rozalia) i urodziła dziecko mrocznego kosiarza. Córkę imieniem Lena. Później miała syna kosmity - Migel'a. Ale mocznemu kosiarzowi może jeszcze urodzi dzieci gdy dałam, by Lena dorosła, ukazała się w ubraniu swojego tatusia Chciałam wam to pokazać ^^'![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|