|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Nie można, a to dziwne bo umnie działa.
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=78622 Spróbuj jeszcze raz. |
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| Błagam powiedzcie plis | Trinity | The Sims 1: Rozszerzenia | 2 | 30.10.2003 19:22 |