|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Tak!!!!!!!! Już chyba 100 razy prubowałam ale nic z tego. Kiedyś mogłam ale komp sie zepsuł i musiałam jeszcze raz instalować simsy. Włączyłam je Ja i cała happy naciskam ctrl, shift i c a tu nic. Normalnie kopara mi do dołu opadła. Ostatnio był taki dzień że mogłam wywoływać okienko i zrobiłam jeden dom. Następnego dnia znowu włączyłam simsy 2 i już niemogłam wywoływać okienka :\ Dlaczego ;(
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|