|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Wieeelkie dzięki Xero :* Teraz bez obaw mogę zamawiać Nocne Życie i tylko czekać na premierę
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja mam pytanie, wiem że było zadawane już miliardy razy ale:
Ciagle piszą co innego... Więc moje pytanie: Od ilu lat jest dozwolone tsnż?? W końcu od 12,13,15, czy 18? Albo może lepiej zaczekać do prwmiery too sie dokładnie dowiem? Więc jak to jest? :\ |
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
TS2 nocne życie na naszym kontynencie będzie dozwolone od 12 lat , a w ameryce od bodajże 13
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A ja mam pytanko, co się stanie z dodatkami do gry, które ściągnęłam? Będą normalnie działać, czy musze je ściągnąć od nowa? Bo jak instalowałam NS to nie miałałam jeszcze żadnego dodatku ściągniętego i dlatego się pytam
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|