|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem? | |||
| Tygrys |
|
16 | 50.00% |
| Z któryś małp |
|
3 | 9.38% |
| Koń |
|
2 | 6.25% |
| Zebra |
|
4 | 12.50% |
| Lew |
|
3 | 9.38% |
| Zółw |
|
0 | 0% |
| Niedzwiedź brunatny/Polarny |
|
0 | 0% |
| Lampart |
|
4 | 12.50% |
| Nosorożec |
|
0 | 0% |
| Wilk |
|
5 | 15.63% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 06.09.2005
Skąd: Tarnów
Wiek: 36
Płeć: Mężczyzna
Postów: 36
Reputacja: 10
|
Oh-ah taki temat a ja go przeoczylem? Admin strony o B&W na Gry-Online? No nieee
![]() B&W wymiata ;] Szkoda tylko ze druga czesc nie pogram :/ Eh, dajcie mi nowy sprzet ;]
__________________
Retired |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Taaa...podpisuję się pod to, co powiedział SO. Także chętnie bym sobie pograła w B&W 2 ... ale mój komputer to taki grat, że dwójka nie ruszy <lol>
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
No proszę StrangeOne na forum The Sims? :] Nigdy bym nie przypuszczał, że spotkam tu kogoś znanego...z widzenia w sieci
. Ale co do tematu....drugą część gry posiadam własnie od wczoraj ^^. Ludzie! Gra jest naprawdę BOSKA! Jak powiadałem tak zrobiłem i wybrałem śliczną krowę . Może nie posiadam kompa tytana i gram na minimalnych deatalach (z roździelczością 1024x768) ale i tak gierka bardzo ładnie wygląda .
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 06.09.2005
Skąd: Tarnów
Wiek: 36
Płeć: Mężczyzna
Postów: 36
Reputacja: 10
|
Osiołek? Jak widzialem post to sie tak zastanawialem czy cie nie znam ;p Jaki ten net mały ;]
__________________
Retired |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
lol max, to jest ostatni temat jaki bym sie tu spodziewal .. no i oczywiscie Osiolek jako jego admin
|
|
|
|
#6 | |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
Cytat:
P.S. Mój chowaniec ^_^
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
|
Ja jeszcze nie grałam w II... ale przymierzam się do zakupu
. Jedynka mi sie strasznie podobała, ale nigdy jej nie przeszłam ;D. Taaak... jak porywają chowańca, to trzeba podbić wioski i utrzymać ich wiare. I nigdy nie udało mi sie powstrzymać wilków ;p. Zawsze dopadały ludzi... uch... no cóż. Może Black and White 2 przejde
__________________
-Sorry, I'm late. -That's okay, time doesn't exist. |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
Dwójeczke to na 100% przejdziesz bez problemowo...no może czasem będą sceny, które naprawdę potrafią dobić (ja na przykład parę razy 6 czy 7 wyspe zaczynalem od nowa). Ja osobiście jedynke tylko raz z kolegą przeszdłem bo 5 wyspa była tam naprawdę dobijająca (chowaniec się kurczy, zmienia charakter).
Przy okazji takiego sobie screena zamieszcze ^^ ![]() Z moją krówką lepiej nie zaczynać ^^. |
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
|
Cytat:
To futro jest taki futrzaste *____*... ale jeśli chodzi o chowańce, to w 1 grałam tygryskiem (był taaaki różowiuuutki... ^__^), a w II będę wilkiem grać... Lepiej jest grać jako zły czy dobry bóg ;>?
__________________
-Sorry, I'm late. -That's okay, time doesn't exist. |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|