|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
czy platna to nie wiem, ale napewno nie ma jej na peggysims2, bo wlasnie przegladam co mozna kupic w donation-_-..
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| Może teraz ktoś mi odpowie | Natasza | The Sims 1: Rozszerzenia | 15 | 17.12.2003 13:32 |