Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2005, 10:39   #1
paulunisia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zalogować się nie moge na tej stronie nie wiem czemu mi nie akceptuje
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.12.2005, 12:16   #2
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kurna Gdzie Mam WpisaĆ Ten Numer!!!!!!!!!!?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 12:31   #3
simssita
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Można mioeć podczerwień samą?
NIE MAM USB
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 14:49   #4
Pyziulka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simssita
Można mioeć podczerwień samą?
NIE MAM USB

Jeśli masz "USB to IrDA" to wystarczy podczerwień. Poprostu coś co umozliwi komunikację komputer - komórka. ten plik ściagasz na kompa i potem z kompa programem odpowiednim wysyłasz do komórki.

nie musi to być chyba nokia a jedynie kemórka z podobnymi parametrami. SE k500i odbiera gry na NOKIE bez problemu.

Martynka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 15:00   #5
Star?
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

Mam nokie, mam kabel ok. Ale nie moge tego ściągnąć! Jak ktoś ma może to wgrać na rapisharde i udostępnic? Bardzo mi zależy!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 17:21   #6
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Star?
Mam nokie, mam kabel ok. Ale nie moge tego ściągnąć! Jak ktoś ma może to wgrać na rapisharde i udostępnic? Bardzo mi zależy!
Ja też bym prosił!

Weś to opublikuj! plizka!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 15:27   #7
Versa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuję za tą całą instrukcję MAM TĄ GRĘ (wrgała mi sie bez przeszkód na sony ericsona) Powiedz mi czy tam można coś budować, albo kupowac?

Ostatnio edytowane przez Versa : 18.12.2005 - 15:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 17:34   #8
MikS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sądzę, że jest to wersja demo. Nie można np. zapisywać gry, kupować rzeczy i budować holu.
Edit:
Oto link : http://rapidshare.de/files/8867136/T...Power.jar.html
Oto drugi link :
http://kingaragorn2005.w.interia.pl/....NokiPower.jar

Ostatnio edytowane przez MikS : 18.12.2005 - 17:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2005, 18:17   #9
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ej dzięki tylko mam problem z podczerwienią! Bo fajnie PC size zainstalowane ale włanczam żeby zgrać na komórkę i wybieram podczerwien i pojawia mi sie bląd i nie moge sobie wgrać!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2006, 13:05   #10
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ta gra jest chyba nie-legalna??
Super ide po Nokie i juz szukam irdy

Tez nie moge sie zarejestrowac a jak to demo to mam to w D ;(
Nikt mnie nie kocha ;(

Ostatnio edytowane przez zab : 26.01.2006 - 13:23
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023