|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Kurna Gdzie Mam WpisaĆ Ten Numer!!!!!!!!!!?
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Można mioeć podczerwień samą?
NIE MAM USB |
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Jeśli masz "USB to IrDA" to wystarczy podczerwień. Poprostu coś co umozliwi komunikację komputer - komórka. ten plik ściagasz na kompa i potem z kompa programem odpowiednim wysyłasz do komórki. nie musi to być chyba nokia a jedynie kemórka z podobnymi parametrami. SE k500i odbiera gry na NOKIE bez problemu. Martynka |
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mam nokie, mam kabel ok. Ale nie moge tego ściągnąć! Jak ktoś ma może to wgrać na rapisharde i udostępnic? Bardzo mi zależy!
|
|
|
|
#6 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Weś to opublikuj! plizka!!!! |
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Dziękuję za tą całą instrukcję
MAM TĄ GRĘ (wrgała mi sie bez przeszkód na sony ericsona) Powiedz mi czy tam można coś budować, albo kupowac?
Ostatnio edytowane przez Versa : 18.12.2005 - 15:48 |
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Sądzę, że jest to wersja demo. Nie można np. zapisywać gry, kupować rzeczy i budować holu.
Edit: Oto link : http://rapidshare.de/files/8867136/T...Power.jar.html Oto drugi link : http://kingaragorn2005.w.interia.pl/....NokiPower.jar Ostatnio edytowane przez MikS : 18.12.2005 - 17:40 |
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ej dzięki tylko mam problem z podczerwienią! Bo fajnie PC size zainstalowane ale włanczam żeby zgrać na komórkę i wybieram podczerwien i pojawia mi sie bląd i nie moge sobie wgrać!
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ta gra jest chyba nie-legalna??
Super ide po Nokie i juz szukam irdy ![]() Tez nie moge sie zarejestrowac a jak to demo to mam to w D ;( Nikt mnie nie kocha ;(
Ostatnio edytowane przez zab : 26.01.2006 - 13:23 |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|