|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem? | |||
| Tygrys |
|
16 | 50.00% |
| Z któryś małp |
|
3 | 9.38% |
| Koń |
|
2 | 6.25% |
| Zebra |
|
4 | 12.50% |
| Lew |
|
3 | 9.38% |
| Zółw |
|
0 | 0% |
| Niedzwiedź brunatny/Polarny |
|
0 | 0% |
| Lampart |
|
4 | 12.50% |
| Nosorożec |
|
0 | 0% |
| Wilk |
|
5 | 15.63% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#17 |
|
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 37
Płeć: Mężczyzna
Postów: 112
Reputacja: 11
|
Proste jak trud...porób baaaaardzo dużo rozpłodników, potem przygotuj sobie (jak oczywiście chcesz) duży zapas drewna z tej bańki cudów. Wiesniacy zaczną się rozmnażać a Ty zacznij im budować dużo chat i zbórz by nie powymierali z głodu przez dużą populacje. Gdy tak będziesz powiększać swoją wioske to zaczną Tobie rosnąć wpływy i będziesz mieć większy zasięg. Potem porozstawiał byle jakie głazy kamienie w swojej metropolii, wieśniacy zaczną wieczorami do nich się modlić. Po pewnym czasie na kamieniami będzie widnieć Twoje logo. Jeżeli nadal wpływy będą za małe, to spróbuj przejśc misje z Guru (wiem, że ciężka jest ale potem bardzo on pomaga) a w nagrode on wybuduje Ci monument w drugiej przejętej wiosce (wplywy urosną). Ewentualnie możesz rzucać tymi naładowanymi kamieniami w trzecią wioske tak aby udapły w centrum i żeby wieski je zobaczyły a bardzo dużo wiary to przyniesie.
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|