|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
nie ma to jak ts, bardzo ladny dom, w srodku calkiem 'trendy', nowoczesnie, wszystko poukladane. troche kolorystyka nie dopasowana, ale to i tak nie przeszkadza mi zeby ci dac pozytywna ocene. 7/10.
szkoda, ze bryla nie twoja, to zawsze tez co. |
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja nie cierpie wymyslania nowych ksztaltow domu, dla mnie kazdy musi byc niepowatrzalny, bezkonkurencyjny, dlatego rozumiem i nie potepiam tego co zrobila N@tA. Ogolnie bardzo mi sie podoba, tylko "szanowny kibelunio" mi sie nie wyswietla.
P.S. Popatrzcie na 2 ostatnie zdjecia. Pierwszy dach jest czarny a drugi zielony. N@tA, mozesz nam to jakos wytlumaczyc ? |
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To jest kąd padania światła.Kiedy dasz okręslony kolor dachu w TS 1 i "przerzucasz" do m we wszystkie 4 striony świata to kolry także się zmieniają...w jednym czarny w drugim zielony
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Nieźle, aczkolwiek twój dom Tropicana future był lepszy.
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jestem pod miłym wrazeniem ale popieram Perełkę: Tropicana future lepszy!
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Świetny dom! Twoje domki dorównują domkom Sayi w TS2. Dam 10/10
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Dziękuje wszystkim za komentarze. Te dobre i te złe
.Obiecałam starówkową kolekcję...lecz niestety ;( .Simsy zostały w brutalny sposób pozbawione żywotności. Jeszcze raz dziekuje. Bardzo miłe uczucie
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
sliczny dom jak na ts1 10/10
|
|
|
#10 |
|
Guest
Postów: n/a
|
domek spoko na czasie
sypialnia super paski są modne 9/10powodzenia
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|