|
|
#24 |
|
Guest
Postów: n/a
|
W simsy gram juz od bardzo bardzo dawna, a od 2 lat w simsy 2, powiem szczerze ze bardzo podobaja mi sie te malutkie mebelki sciagane z internetu do TS1 heheh noo a ty sliczny domek zrobilas, bardzo mi sie podoba 10/10
pozdro
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|