|
|
Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz mój komiks? | |||
5 gwiazdek- SUPER |
![]() ![]() ![]() ![]() |
57 | 49.14% |
4 gwiazdki- CAŁKIEM FAJNY |
![]() ![]() ![]() ![]() |
37 | 31.90% |
3 gwiazdki- PRZECIĘTNY |
![]() ![]() ![]() ![]() |
15 | 12.93% |
2 gwiazdki- TRAGICZNY |
![]() ![]() ![]() ![]() |
0 | 0% |
1 gwiazdka- KICHOWATY NA MAXA xP |
![]() ![]() ![]() ![]() |
7 | 6.03% |
Głosujących: 116. Nie możesz głosować w tej sondzie |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
![]() |
#32 |
Guest
Postów: n/a
|
![]() Szkoda że następny odcinek będzie dopiero jutro. Już miałam nadzieję że będzie jeszcze dziś odcinek zamieszczony no ale. Jutro ocenię Ci fotostory ale jak narazie mi się podoba. Zaczekam z oceną ponieważ nie chcę żeby było tak że dam Ci dobrą ocenę a odcinek następny będzie gorszy lub odwrotnie. Życzę Ci abyś miała wenę i żebyś nie porzucała fotostory. Jak narazie to się ciekawie zapowiada. Pozdro :* __________________________________________________ _______________ JeStEm ZaŁaMaNa Bo PłYtA z SiMsAmI mI sIę PoRySoWaŁa I mI nIe ChOdZą.... ;( |
![]() |
![]() |
#33 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Prezentuję wam 2 odcinek mojego komiksu. Zdjęcia są takiej samej wielkości. Tekst jest nieco większy. Myślę, że teraz obrazki będą bardziej czytelne. Zapraszam do oglądania i komentowania.
------------------- ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (Obrazki od 49 do 56 musicie pooglądać klikając na linki. Nie jest to moja wina!!! Chciałam opublikować normlanie, ale pisało, że załączam za dużo obrazków i post nie chciał się wysłać :con: . W przyszłości poprostu będę robić mniej zdjęć.) http://img92.imageshack.us/img92/7631/491kv.jpg 49 http://img92.imageshack.us/img92/7228/500fk.jpg 50 http://img92.imageshack.us/img92/6705/515dm.jpg 51 http://img92.imageshack.us/img92/1489/524ne.jpg 52 http://img92.imageshack.us/img92/2405/532nj.jpg 53 http://img92.imageshack.us/img92/7201/sesja14cx.jpg zdjęcie z sesji 1 http://img92.imageshack.us/img92/7992/sesja22cq.jpg zdjęcie z sesji 2 http://img92.imageshack.us/img92/1582/sesja39ux.jpg zdjęcia z sesji 3 http://img203.imageshack.us/img203/9443/540av.jpg 54 http://img92.imageshack.us/img92/8917/553hp.jpg 55 http://img92.imageshack.us/img92/2962/565xh.jpg 56 ----------------- Odrazu chcę powiedzieć, że 14 obrazka wcale nie brakuje tylko ja po prostu zamiast po 13 zrobić 14 zrobiłam od razu, przez przypadek oczywiście, 15 ![]() |
![]() |
![]() |
#34 | ||
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
|
![]()
No więc odcinek 2 podoba mi się o wiele bardziej od pierwszego.
![]() Powiedzmy, że dymki są poukładane po kolei (choć kilka razy miałam wątpliwości), także o wiele lepiej mi się czyta. Jestem ciekawa, co będzie dalej. ![]() Zdjęcia są naprawdę bardzo ładne, te z sesji zdjęciowej też fajnie zrobiłaś. Zdarzają się błędy (literówki?) typu "dotego", "naszczęście", powtórzenia ("Nie może się pogodzić z tym, że mogę coś osiągnąć!") i drobne błędy interpunkcyjne. Niektóre zdania są dziwne, jak dla mnie nieco nielogiczne, np. "Już nie mogę. To tutaj naszczęście." (na szczęście to ona mogła szybko dotrzeć do domu albo np. złapać taksówkę, albo na szczęście dom mógłby być blisko- mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi ![]() Cytat:
![]() ![]() Cytat:
Pamiętaj, że w poście może być tylko 50 obrazków, a emotikonki też się liczą. Mimo wszystko uważam, że powinnaś była rozdzielić ten odcinek na dwa posty... Bo te otwierające się okna mogą się komuś pomylić itp. I niewygodnie się czyta, straciłam przez to otwieranie klimat, który już się wytworzył. No cóż, myślę, że ocenię w sondzie gdzieś tak po 4 odcinku. Czekam na kolejny i pozdrawiam. ![]()
__________________
Ostatnio edytowane przez Isi : 31.01.2006 - 00:18 |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#35 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Naprawdę super!
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#36 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
To Najlepsze Fs Jakie W Życiu WidziaŁem!! Super!! Oby Tak Dalej!!! DostaŁaŚ U Mnie 5 Gwiazdek! Z Niecierpliwością Czekam Na NastĘpny Odcinek!
|
![]() |
![]() |
#37 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Odcinek jest fajny
![]() |
![]() |
![]() |
#38 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Bardzo fajny odcinek Ci wyszedl.
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#39 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Hej! Zmieniam zdanie co do tego FS:] Jest fajne:] Ładne zdjęcia masz i fajnie się czyta:]Pozdro
|
![]() |
![]() |
#40 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
brawo. Brawo! BRawo!! BRAwo!!! BRAWo!!!! BRAWO!!!!
Naprawde Bajer ![]() Podoba mi sie. Chociaż moim zdaniem jak nie mieścisz fotek w jednym poście, napisz je w drrugim, od razu pod pierwszym ![]() Pozatym jest wspaniale! 10/10 |
![]() |
![]() |
Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
Narzędzia wątku | |
Wygląd | |
|
|