|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory? | |||
| 5 gwiazdek - Odlotowe |
|
25 | 53.19% |
| 4 gwiazdki - Całkiem niezłe |
|
19 | 40.43% |
| 3 gwiazdki - Przeciętne |
|
1 | 2.13% |
| 2 gwiazdki - Zgroza |
|
1 | 2.13% |
| 1 gwiazdka - Strach się bać |
|
1 | 2.13% |
| Głosujących: 47. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Tych komiksów ostatnio nadzwyczaj dużo się porobiło... Jednak nie twierdzę, że to źle. Nie - inaczej.
Moda rozpoczęła się od Balcony Revolution. A później cała reszta wyglądała albo mizernie, albo były klonami pierwowzoru. A tutaj inaczej. Fabuła ciekawa, poprawnie napisane dialogi (zaledwie parę literówek). Podoba mi się. Z lekkim sercem mogę przyznać - czekam na następne odcinki. Nie odbierz tego nazbyt banalnie... |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cześć! Chciałabym tylko poinformować Was, że 2. odcinek pojawi się najpóźniej w niedzielę. Połowę zdjęć już mam, jeszcze druga połowa i będzie gotowe. Przepraszam , że czekacie tak długo, ale miałam zbyt dużo nauki w tym tygodniu i nic nie udało mi się zrobić. Pozdrawiam
~!~ScHiZoLkA~!~ Edit: Naobiecywałam, nabiecywałam i żałuję, bo czuję , że termin na drugi odcinek się znowu przesunie. A to dlatego , że : Potrzebuję scenkę w mieście. No i mój mały bohater musi tam być. A do mista dzieci nie mozna zawieźć. Więc musze zbudować parcelkę mieszkalną, zrobić ja na imitację miasta , wprowadzić tam kilka Simów, porobić fotki, przeprowadzić Małego i jego mamę spowrotem do starego domu , porobić dalsze fotki , obrobić i takie tam jeszcze różne :] Więc sorki, jak się uda do jutra, to się uda, a jak nie to nie. Ostatnio edytowane przez ~!~ScHiZoLkA~!~ : 12.02.2006 - 00:13 |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|