|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
ładny domek, tylko te okna...mam o nich takie same zdanie jak moi poprzednicy więc co się będe rozpisywał
reszta ok podoba mi sie tylko lepiej by bylo gdybys dała drewniane schody - bardziej by pasowały
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Bardzo fajnie, że wam sie podoba
po 1. postaram się zmienić przyzwyczajenie co do okien "co kratkę" po 2. zmienie schodki na brązowe po 3. jeśli uda mi sie wgrać dodatki , to (może nie obiecuje) zobaczycie domek (inny oczywiscie) z dodatkami z internetu, bo jak patrze na te Maxisowskie to czuję, że za chwilkę pobiegne do toalety po 3. Bardzo dziękuje\ę, za tyle pozytywnych ocenek P.S. ktoś sie dziwił, że domek taki w brązie to dlatego, że chciałam zrobić domek jednolity na ile mi rzeczy Maxisowskie pozwalaja i myślę, że dosyć mi sie udało Pozdrawiam
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|