|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Noo, calkiem szalona budowla wyszla.
Za niedlugo bedziesz miec range "Rayne - szalony budowniczy) Moze bez ladu i skladu ten dom, ale tchnie jakims optymizmem, ze az mi sie smiac chce jak go ogladam Fajny pomysl z ta woda na zewnatrz, ale ladniej by to wygladalo gdyby byly jakies krze i drzewa. Fajna kuchnia ci wyszla... mmm... w reszcie nie podoba mi sie za bardzo polaczenie tapet z podlogami, ale i tak jest zabawnie i calkiem sympatycznie. A o to przeciez chodzi, no nie?
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Domek ładny ale jest za dużo wody wokoło niego, co mi sie nie podoba.
5/10 A jakby nie było tak dużó wody do okoła to by było 9/10 |
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
![]() Właśnie skończyłam linkować drugi domek- bardziej spokojny , niedługo będzie zamieszczony
Ostatnio edytowane przez Rayne : 26.02.2006 - 11:07 Powód: literówka |
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|