|
|
#22 |
|
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
|
1. Ona mi trochę przypomina Simkę #Julki# (przede wszystkim oczy i piegi), jest bardzo ładne, najładniejsza z tych trzech. Wszystko jest w porządku, nie mam się do czego przyczepić.
![]() 2. Ta mi się już nie podoba. Znowu te rozwarte oczy, jak u pierwszej Twojej Simki (w pierwszym poście), które wszystko psują. Jej nos ma błyszczącą "kreskę" i kojarzy mi się ze słupkiem. Z bliska jeszcze ujdzie, ale z daleka wygląda trochę jak Zombie... 3. Ładna dosyć, tylko znowu te oczy... Powiinnaś bardziej rozciągać wszerz, a nie w górę i w dół- wychodzą nienaturalnie. I nosek ma Simka trochę za mały. ![]() Twoich dwóch poprzednich Simek nie oceniałam... Blondynka jest taka zwyczajna, a ta czarna ładna. ![]() Pozdrawiam
__________________
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|