Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 10.03.2006, 23:22   #22
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

1. Ona mi trochę przypomina Simkę #Julki# (przede wszystkim oczy i piegi), jest bardzo ładne, najładniejsza z tych trzech. Wszystko jest w porządku, nie mam się do czego przyczepić.

2. Ta mi się już nie podoba. Znowu te rozwarte oczy, jak u pierwszej Twojej Simki (w pierwszym poście), które wszystko psują. Jej nos ma błyszczącą "kreskę" i kojarzy mi się ze słupkiem. Z bliska jeszcze ujdzie, ale z daleka wygląda trochę jak Zombie...

3. Ładna dosyć, tylko znowu te oczy... Powiinnaś bardziej rozciągać wszerz, a nie w górę i w dół- wychodzą nienaturalnie. I nosek ma Simka trochę za mały.

Twoich dwóch poprzednich Simek nie oceniałam... Blondynka jest taka zwyczajna, a ta czarna ładna.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023