|
|
|
|
#1 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Jak nie zarejestrujesz, a wgrasz na EA np sima wymagającego biznesu... To za parę dni, stanie u drzwi Załoga "G" i zarekwiruje Ci kompa z pirackim Biznesem. No i przy okazji - nie przesadzajmy z tymi superhackerami - więcej robią szumu niż to warte. Włamują się, żeby sobie ściągnąć badziewną kieckę z EA??? :mu: A może... Ostatnio była super zmasowana hackerska akcja na EA Games- udało się im shackować BBS-a... Czyli posty na forum... :mu: |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
|
Cytat:
__________________
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|