|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 18.02.2005
Skąd: Miasto Grodu Króla Kraka =p
Płeć: Kobieta
Postów: 49
Reputacja: 10
|
Mam problem z Tomb Raiderem 6-tką
Jestem na poziomie 'Sala por roku' w 3 wyzwaniu . W tym gdzie zewszad wybuchaja płomienie. Nie wiedzialam że trzeba poczekac aż przez sale przejdzie tzw sciana ognia i poszlam naprzod zanim ona sie pojawila. Teraz tkwie po srodku, z zapisana gra i nie wiem jak sie cofnac do poczoatku wyzwania Pomoże mi ktoś? ;(
__________________
Pewnego dnia uwierz we mnie... W górach...^^ |
|
|
|
|
|
|
|
#2 | ||
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja nie umiem w THE URBZ: Sims in the city dla GBA przejśćmisji w pierwszej dzielnicy. Mieszkam sobie w małym domku i siędze tu dosćdługo... Muszę zaprosić dziewczynę do ciekawego meijsca, zabieram jądo klubu który jest czynny od nocy, tam kupuję jej amciu, potem chce się zabawić - korzystamy z maty tanecznej, a potem chce iśćdo sklepu, a jedyny sklep w okolicy [aktualnie dalej do centrum przejść nie można - roboty drogowe] jest czynny dopiero od 10 rano, a wtedy mój sim jest jużwykończony i pada... Kiedy nawet dotrwa do zakupów to dziewczyna stwierdza że ten sklep jest nieodpowiedni zaliczając jeden punkt misji [zatem nie można tego pominać] i chce iść do sklepu bardziej "ulicznego" - mój sim jest już wtedy skonany i budzę się w szpitalu nawet gry przed misją wszystkie paski potrzeb są zielone.
Ktoś wie jak to zrobić? xDCytat:
Nie ma tam żadnych zagadek...Cytat:
Później dostanie siodło to będziesz mogła na nim jeździć i używać go jak pudła na plony - wrzucać plony do sakw. Wszystkie informacje o HMach znajdziesz w moim serwisie. ---> www.hmtown.prv.pl
Ostatnio edytowane przez Fizzly : 18.04.2006 - 00:20 |
||
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|