Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.04.2006, 20:11   #1
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tyle jest fajne czy tyle Twojej wypowiedzi? xD
misiek wszyscy! chyba że ich zatrudnisz w swoim własnym biznesie ze złotą rangą kosmetyka xD co kosztuje setki, a nawet tysiące xD
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.04.2006, 20:17   #2
Xantypa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zacnie zacnie ^_^ tylko nie pasi mi podłoże i ściany wieży
i po szczerości, to brakuje mu charakteru. Niby ładny, ale... :con:
 
stare 19.04.2006, 20:48   #3
Pawlq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super!
Bryła: 9/10 - Kwadrat
Pomysł 10/10
Wykonanie 8/10
27/30 - Super!
"dla zapominalskich" czyli co?
 
stare 19.04.2006, 21:43   #4
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no dla zapominalskich (nie uwzględniłem tego xD, bo sam taki jestem)
jak jakaś babuszka wzięła taksówke do miasta na zakupy, a z broszury wyczytała, że tam jest sklep i za nim dotarła na szósty step parku, to musiało trochę potrwać. dlatego nazywa się dla zapominalskich, bo jedziesz do miasta na stresujące (przy małych funduszach xD ) zakupy, a wychodzisz z nich wypocząty/a. o to właśnie chodzi w sklepiku dla zapominalskich xD

EDIT: Jak park nazywa się ZACHODNI Centaur, to w planach firma Ustronie Józka spółka w z o.o. ma park WSCHODNI Centaur. hmn... jak stworze wschodniego centaura, to zostaje jeszcze północ i południe... xD

Ostatnio edytowane przez Fi0let : 19.04.2006 - 21:46
 
stare 20.04.2006, 14:18   #5
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

powiem tak: podoba mi sie, tyle tylko że do tego salonu fryzjerskiego to powinieneś dac inne lampy... one bardziej pasuja do dyskoteki lub pubu sklepik malutki, poza tym wszystkie jest bardzo fajne

8/10
 
stare 21.04.2006, 13:15   #6
Qaffiq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cudo Nie wybrzydzajcie ciekawy pomysl ,ladna bryla 10/10 :*
 
stare 21.04.2006, 13:20   #7
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

widze że oceny nie zchodzą poniżej 6,5
za chwile dodam link do pobrania
 
stare 23.04.2006, 14:56   #8
Midey
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

superr 10/10 ale moglbys wywalic rzeczy z Ns i Nz bo ich nie mam
 
stare 24.04.2006, 13:17   #9
Fi0let
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to mam wywalić połowe parku xD
 
stare 26.04.2006, 00:11   #10
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten park ma w sobie coś, co mi się podoba :) Osobiście pozmieniałabym kilka rzeczy, ale to już kwestia jakże to odmiennych gustów różnych ludzi ;) Nie oceniam w skali, bo tego nie lubię. Do mnie jednak tą parcelą trafiłeś :)

Pozdrawiam. S.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023