|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
och rety jest podobny malo powiedziane
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
No, nawet podobny. Tylko trochę taki...za mało Żebrowski xD A pokaż, jak wygląda normalnie, nie jako Geralt.
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
I daj linka! Jest fantastyczny! Dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam. A inne postacie z Sapkowskiego dasz? Za wiedźmina dam 10/10.
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Mesje Żebrowski naprawde ci sie udał
Jest poprostu jak żywy, jak prawdziwy. Mnie tam sie podoba i takiego przystojniaka ściągnę sobie do gry. ![]() Pozdrawiam Caro'tka |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|