|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
dzieki,
jak uruchomic ten menedzer obiektow? sciagnalem i gdy prubuje wlączyć wyskakuje mi okienko ERROR.
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=29935
>Poradnik Może tam znajdziesz pomoc jak nie napisz do mojej przyjaciółki ISI |
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Trzeba się rejstrować
((( Kurde już mam dosyć!!Rejstruje się na tym ..!!i mnie nie chce przyjąć jak wpisuje nicka i hasło!! :ninjaf: :ninjaf: |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|