|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Przepiany Udane . Bardziej podoba mi się przemiana drugiej simski(Kasi) . Udany makijaż fryzura ,ciuszki ogólnie wszystko . Simki podobały mi się bardziej gdybyś ich tak nie rozciągała!Kolejnym razem nie gób tego
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|