|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Martynika - przypomina mi panienkę z komiksu
Bianka - jakaś taka zwykła ![]() Rozalia - wymiata Marta - przypomina mi te puste głupie lalunie... Ale rzeczywiście jest najładniejsza .
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
|
Z tego co widzę, wszystkie Twoje Simki są nietypowe, żadna nie jest "zwyczajna", to dobrze.
![]() Nastolatka - Martynika- fajna, wszystko ładnie do siebie dopasowane, choć kolory są dosyć mocna, kojarzą mi się z image'm na scenę. Wszystko świetnie, jakbym miała wymienić jakieś wady, to może oczy są trochę rozciągnięte w górę. Nastolatka - Bianka- ładna Simka, fajne ma ząbki, nosek jak dla mnie za szeroki odrobinę, ale podoba mi się. ![]() Dziecko - Rozalia- nie przypadła mi do gustu. Oczy rozszarzone, ukośnie ustawione, głowa jajowata- no nie wiem, taki dziwny wyraz twarzy ma przez to. ![]() Dorosła - Marta- najładniejsza, śliczna. Bardzo ładne ma oczy, ciekawy kształt twarzy, fajne dodatki i wcale nie wygląda na jędzę. No, może trochę.Pozdrawiam
__________________
Ostatnio edytowane przez Isi : 24.05.2006 - 00:17 Powód: literówki |
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Martynika - ogólnie makijaż ma ładny, ale nie podobają mi się te oczy. są takie strasznie duże O.o
Bianka - ogólnie łądna simka i ma piękne włosy, ale tak jak powiedziała Isi, ma trochę zbyt szeroki nos. Rozalia - na pierwszy rzut oka jak ją zobaczyłam pomyślałam, że to nastolatka. nie podoba mi się. ładny błyszczyk dałaś ale oczy są wedłg mnie trochę straszne *_* Marta - ta simka podobami się njabardziej. tylko ma inne policzki trochę... ogólnei to makijaż jest bardzo ładny. |
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
One. Bjutiful. Oryginalna uroda
podoba mi się się szminka. Oczy ma fajne, mi nie przeszkadza ich rozciągnięcie, kwestia gustu Lecz za tą fryzurą nie przepadam... 8,999/10 xD2. Bianka. Eee... taka trochę przeciętna. Nie podoba mi sie zbytnio 3. Łeee dzieeeciak xD pyza 4. Bjuuuutiful. Ale brwi za cienkie, wydają się mież taki "teatralny" wyraz xD Dziwne kolczyki.... |
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Dziękuję za wszystkie oceny
Mi się osobiście najbardziej podoba Bianka, ale cieszę się, że spodobała Wam się Marta ![]() linkinhay - pyza? no cóż, kwestia gustu Jeśli się uda, to następne simki za kilkanaście minut Pozdrawiam
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Sorry, że post pod postem, ale chciałam, żebyście wiedzieli, że dwie nowe dorosłe simki dałam
![]() Byłoby super, gdyby się spodobały Pozdrawiam
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|