|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
7. Nie podobają mi się jej oczy, zilone i w dodatku "lecą" trochę na dół
. Ogółem ujdzie w gęstym tłoku 6/10 8. Tej lepiej nie komentować i nie oceniać, bo jako fanka Tokio Hotel to 10/10, a jako normalna dziewczyna to jak mówiłam: NIE KOMENTOWAĆ!!!
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
|
Dorosła- ładna Simka, ciekawa twarz, ma takie smutne oczy... Bardzo mi się podoba i wydaje się być dużo "inna" od poprzednich Simek dorosłych.
Nastolatka- nie spodobała mi się. Po pierwsze nie lubię tej fryzury, po drugie Simka ma dosyć szeroki dół twarzy, a ta fryzura jeszcze bardziej to podkreśla. I oczy dziwnie rozszerzone... A jeśli chodzi o image to wszystko jest spójne i do siebie pasuje. ![]() Pozdrawiam
__________________
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|