Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.05.2006, 18:17   #1
sonya_coco_mambo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wchodze na tą stronę, ale nie znam angielskiego bo mam 10 lat i nie wiem gdzie kliknąć...Pomocy =([/QUOTE]

Tam na prawie samym dole masz taką ikonkę z dyskietką. Klikasz na ten link i ściągasz . Aha. Trzeba się tam zalogować,ale to nie jest takie trudne. Musisz wejść w http://www.modthesims2.com/ i tam powinnaś gdzieś mieć "Login". Nie wiem gdzie to jest, bo jestem juz tam zalogowana, i to juz od dawna . I jak tam wejdziesz, to wypełniasz swoje dane i to wszysttko
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.05.2006, 20:32   #2
Brila_Ada
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ech...Tam jest "register" a nie "login", poza tym gdy tam klikam i wpisuję swoją datę urodzenia, wyskakuje mi ten napis: Sorry, we are unable to register you at this time due to your age.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.05.2006, 15:46   #3
G-Man
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To wiesz co zrób : wpisz swoją datę urodzenia na np.1985 hehe ja tak robie na stronach na których trzeba a pozatym też mam 10 lat ale po angielsku wszystko przeczytam (Komputera używam od 4 roku życia to umiem angielski jestem w nim nawet lepszy od mojego 22 letniego brata który czasami się mnie pyta o takie rzeczy hehehe)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2006, 15:13   #4
Brila_Ada
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał G-Man
To wiesz co zrób : wpisz swoją datę urodzenia na np.1985 hehe ja tak robie na stronach na których trzeba a pozatym też mam 10 lat ale po angielsku wszystko przeczytam (Komputera używam od 4 roku życia to umiem angielski jestem w nim nawet lepszy od mojego 22 letniego brata który czasami się mnie pyta o takie rzeczy hehehe)
No zadziałało. Dzieki. Teraz tylko muszę zaistalować NŻ...O ile będę umiała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2006, 18:13   #5
BlueNati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiesz,piszesz że masz 10 lat.Ja dwóch języków uczę się od 9 i teraz umiem już prawie że idealnie.Zaczynać trzeba wcześnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2006, 18:41   #6
Ptyś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał BlueNati
Wiesz,piszesz że masz 10 lat.Ja dwóch języków uczę się od 9 i teraz umiem już prawie że idealnie.Zaczynać trzeba wcześnie.
nie wszyscy zaczynają wcześnie. Ciesz się, że ty mogłaś.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2006, 19:47   #7
Brila_Ada
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To ile ms let? Je sie ucxe od 7 let no i???
P.S. Sorry źe tek pisxe, ele klewieture sie posule :con:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023