|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Wchodze na tą stronę, ale nie znam angielskiego bo mam 10 lat i nie wiem gdzie kliknąć...Pomocy =([/QUOTE]
Tam na prawie samym dole masz taką ikonkę z dyskietką. Klikasz na ten link i ściągasz . Aha. Trzeba się tam zalogować,ale to nie jest takie trudne. Musisz wejść w http://www.modthesims2.com/ i tam powinnaś gdzieś mieć "Login". Nie wiem gdzie to jest, bo jestem juz tam zalogowana, i to juz od dawna . I jak tam wejdziesz, to wypełniasz swoje dane i to wszysttko
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ech...Tam jest "register" a nie "login", poza tym gdy tam klikam i wpisuję swoją datę urodzenia, wyskakuje mi ten napis: Sorry, we are unable to register you at this time due to your age.
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To wiesz co zrób : wpisz swoją datę urodzenia na np.1985 hehe ja tak robie na stronach na których trzeba a pozatym też mam 10 lat ale po angielsku wszystko przeczytam (Komputera używam od 4 roku życia to umiem angielski jestem w nim nawet lepszy od mojego 22 letniego brata który czasami się mnie pyta o takie rzeczy hehehe)
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Wiesz,piszesz że masz 10 lat.Ja dwóch języków uczę się od 9 i teraz umiem już prawie że idealnie.Zaczynać trzeba wcześnie.
|
|
|
|
#6 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
To ile ms let?
Je sie ucxe od 7 let no i???P.S. Sorry źe tek pisxe, ele klewieture sie posule :con: |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|