|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jeśli dobrze rozumiem, to Twoja Simka(jasna karacja) ma dzieci z Murzynem. Skoro tak, to po prostu ich geny się wymieszały i jedno z maluchów odziedziczyło kolor skóry całkowicie po tacie, a drugie ma "wypośrodkowaną" karnację pomiędzy jasnym i ciemnym odcieniem, czyli "opaloną". No, to jest moja teoria, tak biorąc na logikę, choć bliżniaki powinny być prawie identyczne, a ten "szczegół" nie jest taki mały...
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Tez tak miałąm
Moja czarna Simka miała dzieci z białym i wyszedł mulat i ta o takiej strasznie jasnej karnacji. A moja Simka była o kolorze troche ciemniejszym.. Nie wiem czy rozumiecie, ale...
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|