|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Pokój?To znaczy że sim musi codziennie trochę pogapić się na obrazy,jeśli mu się nie spodobają to je skasować,popodziwiać rzeżby i powynosić śmieci.
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Nie, po prostu jeśli wejdzie do pomieszczenia gdzie są np. dwa obrazy które mają wystrój 8 to gdy tam jest, pasek pokój automatycznie robi się zielony
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|