Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzicie o moich dodatkach ?
Ciekawe 3 50.00%
Nudne 1 16.67%
Beznadzieje 0 0%
Prosze o więcej 2 33.33%
Głosujących: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2006, 12:51   #1
Dorothea
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Widac wszystko zalerzy z jakiej przegladarki korzystasz. Po drugie co do meshy skad pochodza i tekstury wszytsko jest zawarte w pliku tekstowym ktory jest dolaczony razem z plikiem

Ja korzystam z przegladarki INTERNET Explorer i u mnie wszytsko widac.
Pozdrawiam.
Dorothea
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.11.2006, 13:13   #2
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Rzeczywiście, korzystam z Firefoxa.
Ale włączyłam IE i już więcej widzę.
Ale fotki dalej mi się nie wyświetlają, tylko czerwone krzyżyki.
I już chyba wiem dlaczego: pewnie dałaś linki ze swojego komputera. A żeby inni widzieli fotki, musisz wrzucić na jaiś serwer i kod, który otrzymasz, wkleić na tronę. Ja polecam ten serwer:
http://imageshack.us/
I wybierasz zdjecie z komputera, klikasz "Upload", potem na nowej stronie masz kody i kod do strony to "Hotlink for Websites".
A, i linki do ściągnięcia też nie działają (tzn. ładuje sie w "nieskończoność" po kliknięciu) i mają dziwny format (.exe), a dodatki to zazwyczaj .sims2pack albo .package, .rar, .zip, więc nie wiem, czy na pewno dobrze wrzucilaś.
Isi jest offline  
stare 28.11.2006, 15:52   #3
Dorothea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Poprawiłam co nieco i mam nadzieje ze już znacznie lepiej.
Dziękuję Isi za przydatne wskazówki.
Pozdrawiam serdecznie.

Dorothea
 
stare 29.11.2006, 12:30   #4
Dorothea
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Wszytsko już działa
Strona zmieniła adres mam nadzieje ze teraz nie bedzię większych problemów.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Dorothea : 30.11.2006 - 08:47
 
stare 30.11.2006, 13:01   #5
majusia95
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Cytat:
Napisał Dorothea
Wszytsko już działa
Strona zmieniła adres mam nadzieje ze teraz nie bedzię większych problemów.
Pozdrawiam.
Ja nic nie widze jak by nie bylo zdjec
 
stare 30.11.2006, 13:13   #6
Dorothea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest mi strasznie przykro ze nie wyswietla Ci sie majusiu95 ale tak jak pisalam wczesniej strona bedzie funkcjonowac tylko w przegladarce Internet Explorer .

Ale mam dla Was przencik.

tutaj focia: http://img87.imageshack.us/my.php?image=nowy1ss1.jpg

tutaj Sim: http://rapidshare.com/files/5336902/Victor.rar

Ostatnio edytowane przez Dorothea : 30.11.2006 - 13:16
 
stare 30.11.2006, 15:15   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 39
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

No, stronka mi się wyświetla, jak na razie widzę tam tylko skiny. Tak ma być?
No, ale widać tylko małe kwadraciki - miniaturki skinów, pobrałam i jak zobaczę w grze to napiszę, co sądzę.

Co do Sima - bardzo fajnie Ci wyszedł z tego co widzę, ale mogłaś dać więcej fotek.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023