|
|
|
|
#2 |
|
Admin Emeryt
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
|
Każda gra, która działa na laptopie, działa też na pececie - i odwrotnie. Laptopy mają zazwyczaj normalnego Windowsa i w ogóle są jak pecety, tylko że przenośne. Dlatego TS Historie z życia wzięte będą działały zarówno na laptopie, jak i na zwykłym komputerze PC. Gra była tworzona jednak z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych i wprowadzone zostały dla nich pewne ułatwienia w sterowaniu, które mogą być utrudnieniami dla użytkowników pecetów.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Aha.Czyli jak mam PC to moge sobie kupić TSHZŻW ???
TSHZŻW ma oznaczać The sims Historie z życia wzxęte. Pozdraiam Ostatnio edytowane przez Natix : 26.02.2007 - 16:56 |
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
|
The Sims Historie Z Życia Wzięte są tak skonstruowane, że pójdą na laptopach => to dla tych zapewne, co mają słabe i ograniczone lapy
Na szczęście mój taki na nie jest i każde z The Sims 2 pójdzie Na PC też pójdzie i to w 100% => była już o tym informacja
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|