Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2007, 12:02   #1
Natix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Haje mam pytanko.
Bo na jednej stronie wyczytalam ze te simy będą tylko na laptopy.Czy to prawda???A jak to jest prawda to czy będzie to też na normalne komputery???PC.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2007, 15:06   #2
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Każda gra, która działa na laptopie, działa też na pececie - i odwrotnie. Laptopy mają zazwyczaj normalnego Windowsa i w ogóle są jak pecety, tylko że przenośne. Dlatego TS Historie z życia wzięte będą działały zarówno na laptopie, jak i na zwykłym komputerze PC. Gra była tworzona jednak z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych i wprowadzone zostały dla nich pewne ułatwienia w sterowaniu, które mogą być utrudnieniami dla użytkowników pecetów.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2007, 19:21   #3
Natix
Guest
 
Postów: n/a
Grin PC czy Laptop

Aha.Czyli jak mam PC to moge sobie kupić TSHZŻW ???
TSHZŻW ma oznaczać The sims Historie z życia wzxęte.
Pozdraiam

Ostatnio edytowane przez Natix : 26.02.2007 - 16:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2007, 23:02   #4
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

The Sims Historie Z Życia Wzięte są tak skonstruowane, że pójdą na laptopach => to dla tych zapewne, co mają słabe i ograniczone lapy Na szczęście mój taki na nie jest i każde z The Sims 2 pójdzie

Na PC też pójdzie i to w 100% => była już o tym informacja
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023