Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.02.2007, 15:06   #1
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Każda gra, która działa na laptopie, działa też na pececie - i odwrotnie. Laptopy mają zazwyczaj normalnego Windowsa i w ogóle są jak pecety, tylko że przenośne. Dlatego TS Historie z życia wzięte będą działały zarówno na laptopie, jak i na zwykłym komputerze PC. Gra była tworzona jednak z myślą o użytkownikach komputerów przenośnych i wprowadzone zostały dla nich pewne ułatwienia w sterowaniu, które mogą być utrudnieniami dla użytkowników pecetów.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.02.2007, 19:21   #2
Natix
Guest
 
Postów: n/a
Grin PC czy Laptop

Aha.Czyli jak mam PC to moge sobie kupić TSHZŻW ???
TSHZŻW ma oznaczać The sims Historie z życia wzxęte.
Pozdraiam

Ostatnio edytowane przez Natix : 26.02.2007 - 16:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2007, 23:02   #3
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

The Sims Historie Z Życia Wzięte są tak skonstruowane, że pójdą na laptopach => to dla tych zapewne, co mają słabe i ograniczone lapy Na szczęście mój taki na nie jest i każde z The Sims 2 pójdzie

Na PC też pójdzie i to w 100% => była już o tym informacja
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023