Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.03.2007, 19:39   #1
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

Selena, chyba wiem, o co ci chodzi. Na okładce chyba było napisane, że można latem zbudować letni bungalow, czy jakoś tak.
Czyli nie ma takiej wyspy wakacyjnej?
_Ania_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.03.2007, 20:03   #2
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej, a te rangi ogrodnika i wedkarza sa tam gdzie rangi np. zabawkarza? i czy sim moze umrzec od zamarzniecia lub przegrzania? sprawdzal ktos?;D.

I jeszcze jedno - moje stare pytanie. jesli w rodzinie jest TYLKO JEDEN SIM i on zamarznie, kto go odmrozi? o_O. sam sie odmrozi, czy moze umrze?;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2007, 20:24   #3
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
I jeszcze jedno - moje stare pytanie. jesli w rodzinie jest TYLKO JEDEN SIM i on zamarznie, kto go odmrozi? o_O. sam sie odmrozi, czy moze umrze?;p
Mój sim zamarzł, postał trochę i sam się odmroził
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2007, 21:06   #4
Baki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

NO HEJKA WSzYSTkiM. Jutro se dopiero kupie. Bo akurat bede w mieście.
OCZYWIŚCIE W MEDIA MARKT bo tam najtanieej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2007, 21:12   #5
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja gierka też pewnie przyjdzie jutro.... Mam takie pytanko. Czy jak Cztery Pory Roku będą moim 5 dodatkiem to 768mb RAM'u wystarczy aby gra chodziła sprawnie ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2007, 21:13   #6
Baki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

powinno chodzić.. ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 07:05   #7
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tsuki
Moja gierka też pewnie przyjdzie jutro.... Mam takie pytanko. Czy jak Cztery Pory Roku będą moim 5 dodatkiem to 768mb RAM'u wystarczy aby gra chodziła sprawnie ?
Na pewno będzieci chodzić. Ja mam 512MB RAM'u i mam zainstalowane WSZYSTKO, co z The Sims 2 wyszło. I gram na laptopie i u mnie wszystko super chodzi. A 768MB RAM'u to dużo! Ale nawet z 512MB by poszło
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 07:33   #8
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Chodziło mi oto czy gra będzie chodzić w miarę szybko a nie tak jak np. miałam dawniej tj. na przyśpieszeniu czasu czekałam naszą ludzką minutkę aby minęła simowa xDD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2007, 20:11   #9
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jest mini-gra Czterech Pór Roku: http://www.diesims2.de/CatchTheSeason/ .
Znalazłam ją na: http://www.diesims.de/ .
Instrukcja:
W grze chodzi oto żeby łapać simem albo simką znaczki poszczególnych pór roku.
Wiosna - tulipany,
Lato - słońce,
Jesień - listki,
Zima - płatek śniegowy.
Sterowanie:
Sterujemy strzałkami na boki i do dołu. Strzałki do dołu używamy gdy np. tulipan jest za nisko żeby go złapać.

Na http://www.simsy.pl/ rozpoczął się test The Sims 2 Cztery Pory Roku. Na stronie głównej znajdziemy mnóstwo zdjęć z The Sims 2 CPR.
Link: http://simsy.pl/artykul/230

Ostatnio edytowane przez Justa95 : 01.03.2007 - 20:44
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023