|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
ej, a te rangi ogrodnika i wedkarza sa tam gdzie rangi np. zabawkarza? i czy sim moze umrzec od zamarzniecia lub przegrzania? sprawdzal ktos?;D.
I jeszcze jedno - moje stare pytanie. jesli w rodzinie jest TYLKO JEDEN SIM i on zamarznie, kto go odmrozi? o_O. sam sie odmrozi, czy moze umrze?;p |
|
|
|
#3 | |
|
Admin Emeryt
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
|
Cytat:
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
NO HEJKA WSzYSTkiM. Jutro se dopiero kupie. Bo akurat bede w mieście.
![]() OCZYWIŚCIE W MEDIA MARKT bo tam najtanieej
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Moja gierka też pewnie przyjdzie jutro.... Mam takie pytanko. Czy jak Cztery Pory Roku będą moim 5 dodatkiem to 768mb RAM'u wystarczy aby gra chodziła sprawnie ?
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
powinno chodzić.. ;D
|
|
|
|
#7 | |
|
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
|
Cytat:
i u mnie wszystko super chodzi. A 768MB RAM'u to dużo! Ale nawet z 512MB by poszło
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Chodziło mi oto czy gra będzie chodzić w miarę szybko a nie tak jak np. miałam dawniej tj. na przyśpieszeniu czasu czekałam naszą ludzką minutkę aby minęła simowa xDD
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jest mini-gra Czterech Pór Roku: http://www.diesims2.de/CatchTheSeason/ .
Znalazłam ją na: http://www.diesims.de/ . Instrukcja: W grze chodzi oto żeby łapać simem albo simką znaczki poszczególnych pór roku. Wiosna - tulipany, Lato - słońce, Jesień - listki, Zima - płatek śniegowy. Sterowanie: Sterujemy strzałkami na boki i do dołu. Strzałki do dołu używamy gdy np. tulipan jest za nisko żeby go złapać. Na http://www.simsy.pl/ rozpoczął się test The Sims 2 Cztery Pory Roku. Na stronie głównej znajdziemy mnóstwo zdjęć z The Sims 2 CPR. Link: http://simsy.pl/artykul/230 Ostatnio edytowane przez Justa95 : 01.03.2007 - 20:44 |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|