Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.03.2007, 08:21   #1
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też już mam grę ) I jak narazie baardzo mi się podoba ;] Co prawda grałam krótko, no, ale po powrocie ze szkoły napewno jeszcze pogram. Kupilam wczoraj w MediaMarkcie, za 69.90 ;] .
Czy nie można umieścić "The Sims 2 Cztery Pory Roku" w oddzielnym temacie?;>
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.03.2007, 09:32   #2
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 39
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kati_Simka
Czy nie można umieścić "The Sims 2 Cztery Pory Roku" w oddzielnym temacie?;>
Można i nawet trzeba Tylko potrzeba tu kogoś, kto posiada takie funkcje jak robienie działów
__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 18:39   #3
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A właśnie, jak wrażenia z gry? ;>

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 02.03.2007 - 23:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 18:49   #4
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kati_Simka
A właśnie, jak wrażenia z gry? ;>
wrażenia z gry? niestety jeszcze ich nie mam;D. probuje namowic kol na kupno (ja bede grac z obrazem z plyty, ona z plyta) w mm, ale ta gada, ze niby kasy nie ma o_O. smieszne, bo ona zawsze kase bierze od rodzicow... no, ale jakos da sie przekonac;p. tylko potem bedzie trza jakos do mm sie dostac o_O. 107 kursuje tylko do galaxy, a to jeszcze "kawalek" drogi do media marktu o_O... a tramwajom nie ufam;p.

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 02.03.2007 - 23:03
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 18:51   #5
szynszylam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 19:13   #6
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszylam
Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
o lol xD. ale to nie wina tworcow, tylko tlumaczy (no chyba, ze oni sami tlumacza na wszystkie jezyki o.O) xD.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 20:32   #7
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O... jeśli są takie błędy to niedobrze zrobili też twórcy gry
Mogli pomyśleć że nie w każdym języku wystarczy coś dodać na końcu wyrazu żeby zrobić liczbę mnogą No to trzeba będzie jakoś znieść bakłażansa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2007, 20:42   #8
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Post problem

Mam od dzisiaj Sims 2 Cztery pory roku no i zniechęciłam się troszeczkę
A więc tak:
Mój Sim łowił sobie rybki i zaczął padać deszcz. Więc wysłałam go do domku żeby nie zmoknął (no i wiedziałam o piorunach) przez przypadek zrobiłam opcję podania obiadu... a stół jest na zewnątrz. No i szybko skreśliłam opcję ale Sim chciał wynieść śmieci... nie zdążyłam skreślić... Gdy tylko zszedł ze schodów, TRACH!!!! i piorun go zabił ;( jego kotka była w czarnej rozpaczy... nie zapisałam gry.

Są jakieś sposoby aby uniknąć tych incydentów? Bo mam grę niecały dzień i się trochę zniechęciłam...
Pozdrawiam
Nikita
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 00:09   #9
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszylam
Ja już zauważyłem błąd twórców. Gdy masz w ogródku zasadzone kilka pomidorów i gdy masz owoce, pojawia się opcja (oprócz zbierz) Zbierz wszystkie: Pomidors i tak samo jest ze wszystkim fasolas, bakłażans. Nie chciało mi sie przetłumaczyć na polski xP ! Czy wy też tak macie?
A ja teraz kolejny błąd zauważyłam. Gdy przeglądałam wspomnienia wszystkich mieszkańców Kwitnących Wzgórz to wszystko było na zielonym tle (czyli, że dobre wspomnienie) i tam było, że Sim zmarł. Było to przykre wspomnienie ale zamiast na czerwonym tle było na zielonym też tak macie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 06:31   #10
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już dzisiaj będę miała Seasons ;D
Jadę do Konina, obejrzeć "mój" samochód i przy okazji wstąpię do komputerowego.
A jeśli nie będzie to pozabijam wszystkich dookoła.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023